KONST / Litografier / Litografi 12612318
nr 1261 2318
Isaac Grünewald
(1889-1946), Sverige
Litografi, Modell, Signerad, 22x30 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 17 juni 2019
kl 20:10:20
1.400 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
Isaac Grünewald
Läs mer om Isaac Grünewald